Obavještenja za kupce

26.10.2020. Besplatna akcija odvoza krupnog otpada se završava u srijedu

Lokacije za odlaganje krupnog otpada za utorak 27. oktobar su:

• Brod – parking kod zgrade MZ
  • Broduša – parking kod zgrade MZ
  • Stari Rasadnik             – parking kod zgrade MZ
  • Bijeljinska Cesta – proširenje na dijelu puta kod Bosnaploda
  • Ilićka – kod parka u blizini obdaništa

a lokacije za odlaganje za srijedu, kada se akcija za ovu godinu i završava, su:

• Rašljani – parking kod zgrade MZ
  • Maoča – Meraje kod kuće Kurtalić Ferida, Tabaci – kod tabačkog mosta, Rašljanski put – proširenje puta kod mosta
  • Prutače            – raskrsnica na ulazu u naselje
  • Gornji Rahić – proširenje puta kod mezarja prema Čandama, parking na pijaci, kod mosta prema Gornjem Zoviku
  • Ograđenovac Hukelji – kod nove zgrade MZ
  • Čande – parking kod zgrade MZ
  • Ćoseti – kod zgrade MZ
  • Cerik – parking kod izbjegličkog naselja, s lijeve strane kod autobuske stanice
  • Bijela – parking kod nogometnog igrališta i raskrsnica ispred mosta u Cvijanovićima
  • Gornja Skakava – parking kod MZ.

U slučaju veće količine kabastog otpada, koju je korisniku teže prebaciti do određene lokacije, naše vozilo može doći i na kućnu adresu, pod uslovim da može nesmetano prići do otpada.

Pozivamo sugrađane da iskoriste preostale dane akcije i riješe se, besplatno, ostataka starog namještaja, pokućstva, tehnike i sl. otpada.

Za dodatne informacije kontaktirati 0800 505 07 – besplatnu info liniju.