Obavještenja za kupce

25.11.2020. Obavještenje za kupce vode – u četvrtak obustava vodosnabdijevanja

Za danas najavljeni prekid vodosnabdijevanja pomjeren je za sutra.

Dakle, obavještavamo korisnike gradske vodovodne mreže da će u četvrtak 26.11.2020. godine u periodu od 9:00-16:00 sati doći do potpune obustave vodosnabdijevanja za sve kupce i korisnike u gradskom vodovodnom  sistemu, koji se snabdijevaju sa fabrike vode.

Do prekida u snabdijevanju vodom doći će zbog izvođenje radova na glavnom transportnom cjevovodu, odnosno čvorištu u neposrednoj blizini vodotornja Vrankićka, u kojem će biti izvršena zamjena dotrajalih upravljačkih armatura.

Radovi se izvode u okviru investicionog održavanja, s ciljem obezbjeđenja stabilnijeg i sigurnijeg snabdijevanja vodom u narednom periodu.

Molimo potrošače da obezbijede zalihe vode za osnovne higijenske potrebe.

Gradska bolnica biće snabdjevena putem alternativnog  sistema vodosnabdijevanja.