Obavještenja za kupce

OBAVJEŠTENJE o planiranim radovima za dan 09.09. 2022 godine – Brčko I

Dana 09.09.2022 godine (petak), nakon završenog remonta ČTS Brčko I i izvođenja potrebnih radova na vraćanju u normalno uklopno stanje, bez snabdijevanja električnom energijom će ostati kupci iz slijedećih ulica i naselja:

08:45 – 09:00 h – Marina Držića dio, Uzunovića dio, Nadbiskupa Josipa Juraja Štrosmajera, Klosterska dio, Branislava Nušića dio, Buleva mira dio, Miroslava Krleže dio, Ljudevita Gaja, Bosne Srebrene dio i Meše Selimovića.

09:00 – 09:15 h – Bijeljinska cesta dio, Desanke Maksimović dio i Uzunovića dio

09:15 – 09:30 h – Semberska dio, Bijeljinska cesta dio, Blizna, Donji Brezik dio, Bescarisnka zona, Vukosavačka dio i Srpska Petrovića dio.

10:00 – 10:30 h – Bijeljinska cesta dio, Safeta Pašalića dio, Bosanskih kraljeva dio, Njegoševa dio, Dr. Safeta Muratovića dio, Paje Jovanovića dio, Skendera Kulenovića dio, Braće Ribnikar dio, Trg pravde dio, Hasana Bećirovića dio,

11:45 – 12:00 h – Industrijska, Lučka, Jovana Jovanovića Zmaja, Slavka Bašića, Ivana Frane Jukića, Josifa Pančića, Jovana Skerlića dio, Desanke Maksimović dio, Ivana Gundulića, Alekse Šantića dio, Ilije Milosavljevića Kolarca dio, Cvijete Zuzorić, Svetog Save, Bijeljinska dio i Uzunovića dio.

Za više informacija pozvati 0800 505 07.