SERVISNE INFORMACIJE za petak 02. februar 2018. godine

servisne_informacije.jpg

Za danas su planirani sljedeći zastoji u isporuci električne energije:

- TS 10/0,4 kV Sandići 1, dva NN izlaza - zastoj u trajanju oko 2 h u toku dana

- TS 10/0,4 kV Dizdaruša 8,  jedan NN izlaz - zastoj u trajanju oko 30 min. u toku dana

- Stanje vodosnabdijevanja gradskog i lokalnih vodovodnih sistema kojima upravlja JP “Komunalno Brčko” je uredno i nema planiranih isključenja potrošača radi izvođenja radova na mreži.

- Kvalitet vode je zadovoljavajući  i odgovara Pravilniku o zdravstvenoj ispravnosti vode za piće (Sl. list BiH 40/10)

Prema planu, danas će prikupljanje i odvoz smeća od pravnih i fizičkih lica biti organizovano u naseljima: Kolobara - Burića Brdo – Meraje – Ivici – Rosulje, Prutače – Ograđenovac – Čande – Ćoseti – Hukelji – Rašljani, Cerik –Bijela – Gornja Skakava – Gredice 1 – Donji Brezik – 1.Maj, Novo Brčko – EŠ Naselje – Bijeljinska cesta, Klanac – Rijeke.

ČIŠĆENJE JAVNIH SAOBRAĆAJNIH POVRŠINA U GRADSKOM PODRUČJU u skladu sa Planom i programom nadležnog odjeljenja Vlade Brčko distrikta BiH za održavanje javnih površina:

• Sakupljanje i uklanjanje otpadaka sa javnih površina, mašinsko i ručno čišćenje površina, pražnjenje posuda za otpatke.
  • Održavanje pješačke  zone i bulevara Mira: čišćenje, sakupljanje otpadaka i pražnjenje korpica provodi  se u dvije smjene, permanentno u periodu od 04:00 do 22:00 časa.
  • Održavanje prohodnosti puteva i svih drugih javnih površina u zimskom periodu na području grada Brčko

• Udomljavanje pasa iz azila svakog utorka i petka od 10:00 – 11:00 sati

GIS – Geografski informacioni sistem – prostorni i numerički podaci o infrastrukturi komunalnih uređaja JP „Komunalno Brčko“, zainteresovanim pojedincima i organizacijama dostupni putem web stranice gis.komunalno.ba.

O ostalim i dodatnim uslugama koje pruža JP „Komunalno Brčko“ možete saznati više u korisničkom servisu na www.komunalno.ba ili kontaktiranjem Pozivnog centra 0800 505 07.

iso 9001 iqnet gis_jpkomunalno racun_jpkomunalno brcko_smart_city_banner