Обавјештења за купце

Обавјештење за кориснике услуга ЈП „Комунално Брчко“ – рад за празник

ЈП „Комунално Брчко“ обавјештава купце и кориснике услуга да је у уторак 20. јула 2021. године у Брчко дистрикту БиХ нерадни дан поводом празника Курбан бајрама. Из тога разлога, службе предузећа ће радити редуковано. Шалтери благајне, протокола и инфо шалтери неће радити.

Служба за управљање отпадом  неће вршити одвоз кућног смећа на дионицама: Доњи Брезик-1.мај; Брезово Поље (чаршија) – Брезово Поље село – Ново насеље  Гредице 1. Остале дионице ће бити рађене према редовном распореду.

Служба за јавну хигијену ће вршити редовно одржавање чистоће на јавним саобраћајним површинама. Упосленици Азила за псе ће обављати редовне активности на чишћењу азила и исхрани паса.

Организационе јединице Фабрика воде и Дистрибутивни центар управљања ће радити несметано, ради нормалног пружања услуга испоруке воде и електричне енергије. Остале службе у оквиру радних јединица ће организовати дежурства и приправност у складу са празничним режимом рада.