SERVISNE INFORMACIJE za petak 22.05.2020. godine

dalekovod2

Zastoji u isporuci električne energije:

- Ulice 2 zastoj u trajanju od 9-11 h

- Marković Polje 3 zastoj u trajanju od 9-11 h

- TS 10/0,4 kV Gornji Rahić 8  (jedan NN izlaz) zastoj 30 minuta u toku dana

- TS 10 /0,4 kV Lukavac 1  (jedan NN izlaz) zastoj 30 minuta u toku dana

- TS 10/0,4 kV Brezovo Polje 3  ( jedan NN izlaz) zastoj 3 h u toku dana

- TS 10/0,4 kV Trnjaci 2 ( jedan NN izlaz) zastoj 30 minuta u toku dana

- Kolobara (ul.Musala) zastoj 2 h u toku dana.

- Stanje vodosnabdijevanja gradskog i lokalnih vodovodnih sistema kojima upravlja JP “Komunalno Brčko” biće uredno i nema planiranih isključenja potrošača radi izvođenja radova na mreži.

- Kvalitet vode u gradskom i ostalim lokalnim sistemima je zadovoljavajući  i odgovara Pravilniku o zdravstvenoj ispravnosti vode za piće (Sl. list BiH 40/10).

- Vanredne aktivnosti po nalogu Vlade Brčko distrikta BiH: pranje i dezinfekcija javnih i saobraćajnih površina

Danas će prikupljanje i odvoz smeća od pravnih i fizičkih lica biti organizovano u naseljima: Kolobara - Burića Brdo – Meraje – Ivici – Rosulje, Prutače – Ograđenovac – Čande – Ćoseti – Hukelji – Rašljani, Cerik –Bijela – Gornja Skakava – Gredice 1 – Donji Brezik – 1.Maj, Novo Brčko – EŠ Naselje – Bijeljinska cesta, Klanac – Rijeke.

ODRŽAVANJE JAVNIH ZELENIH I SAOBRAĆAJNIH POVRŠINA u skladu sa Planom i programom nadležnog odjeljenja Vlade Brčko distrikta BiH za održavanje javnih površina:

• Sakupljanje i uklanjanje otpadaka sa javnih površina, ručno čišćenje površina, pražnjenje posuda za otpatke.
  • Održavanje pješačke  zone i bulevara Mira: čišćenje, sakupljanje otpadaka i pražnjenje korpica provodi  se u dvije smjene
  • Mašinsko čišćenje kolovoza specijalnim vozilom
  • Održavanje zelenih površina

• Šalteri blagajne rade od 07:00 do 19:00 h. Pauza u radu je u periodu od 12:45 - 13:15 h, kada se vrši dezifekcija prostora. Molimo kupce da prilikom dolaska na blagajnu poštuju sve propisane mjere: prije ulaska u objekat nagaze spužvu sa dezinfekcionim sredstvom, dezinfikuju ruke, nose zaštitne maske na licu i da drže odstojanje jedni između drugih.
  • Šalteri Službe za odnose s kupcima  rade sa strankama do 13:30 h.
  • Za sve informacije, reklamacije, pohvale ili žalbe, najprije pozovite besplatnu info liniju 0800 505 07.
  • O ostalim i dodatnim uslugama koje pruža JP „Komunalno Brčko“ možete saznati više u korisničkom servisu na www.komunalno.ba ili putem besplatne info linije 0800 505 07.