20.03.2020. Obavještenje za kupce vode – uredno vodosnabdijevanje

fabrikavode1.jpgJP „Komunalno Brčko“ obavještava kupce usluge vodosnabdijevanja da se proizvodnja vode na fabrici vode za potrebe gradskog vodovodnog sistema, kao i na sva tri lokalna vodovodna sistema kojima upravlja JP „Komunalno Brčko“ Štrepci (izvorište Islamovac), Stjepkovica i Domažić, odvija u kontinuitetu.

Zaposlenici RJ Vodovod i kanalizacija provode dezinfekciju fabrike vode, rezervoarskih i svih ostalih radnih prostora, kao i transportnih sredstava, dezinfekcionim alkoholnim rastvorom više puta u toku dana.

Kontrola kvaliteta vode na gradskom i lokalnim vodovodnim sistemima odvija se prema planu kontrole kvaliteta, kao i očitanje potrošnje vode prema planu očitanja.