02.12.2019. Zimsko ukrašavanje grada

U okviru zimskog grada i manifestacije „Čari zime“, zaposlenici RJ Čistoća tokom vikenda postavili su na Trgu Mladih novogodišnju jelku, koja će biti ukrašena i predstavljati centralni dio zimskog grada i manifestacije „Čari zime“ koja se ove godine po prvi put organizuje u Brčkom.

Praznična jelka će, sudeći prema dosadašnjem iskustvu, biti i jedno od omiljenih zimskih mjesta za susrete i fotografisanje.

Osim jelke, JP „Komunalno Brčko“, odnosno RJ Elektrodistribucija, od prošle sedmice radi i na postavljanju dekorativne rasvjete i sijalica.

Novogodišnje ukrašavanje grada biće završeno u prvim danima decembra, a postojeća i novopostavljena rasvjeta doprinijeće raskošnoj zimskoj slici centralnog gradskog jezgra – pješačke zone, Trga Mladih, parka kod Vijećnice, Bulevara Mira, ali i drugih gradskih ulica i glavnih ulaza u grad.

jelka jelka_1  dekorativnarasvjeta_konacko dekorativnarasvjeta_trgmladih