jkp_info1

Штампа Ел. пошта

Првомајска честитка

logo_komunalno

У сјећање на велике радничке демонстрације организоване на захтјев радника за осмосатним радним временом ЈП „Комунално Брчко“ свим радницима, члановима синдикалних организација и грађанима Брчко дистрикта БиХ честита 1. Мај – Међународни празникрада.

Настојећи још једном указати на симболику и суштинско значење 1. маја које оснажује и афирмише рад, радничку солидарност и развитак као фундаменталне друштвене вриједности, изражавамо наду да ћемо заједничким трудом, друштвеним ангажовањем и залагањем обезбиједити повољније услове рада и квалитетнији начин живота у нашој заједници.

Сретан 1. мај, Међународни празник рада!

iso 9001

iqnet gis_jpkomunalno brcko_smart_city_banner