07.03.2019. Čestitka povodom Dana Brčko distrikta BiH i Međunarodnog dana žena

gerber2Kolektiv Javnog preduzeća „Komunalno Brčko“ d.o.o. Brčko distrikt BiH svim stanovnicima Brčko distrikta BiH upućuje čestitku povodom 19. godišnjice od osnivanja ove lokalne zajednice.

U periodu koji slijedi naša strateška opredjeljenja i vrijednosti kojima težimo stavljat će akcenat na razvijanje i poboljšanje naših usluga, ali i osnaživanje odnosa sa našom zajednicom, sa ciljem sudjelovanja u izgradnji prosperitetnije i povoljnije životne sredine.

Sa željom za većom inkluzijom žena u njenoj izgradnji, svim pripadnicama ljepšeg spola čestitamo Međunarodni dan žena.