21.12.2018. Dopuna novogodišnje rasvjete

aposlenici RJ Elektrodistribucija danas su nastavili aktivnost novogodišnjeg ukrašavanja grada.

ngrasvjeta1ngrasvjeta2ngrasvjeta3

Riječ je o novim ukrasima koji su nabavljeni iz sredstava granta, koji je Vlada Brčko distrikta BiH, odnosno Odjeljenje za komunalne poslove, preusmjerilo Javnom preduzeću “Komunalno Brčko” za ove namjene i na realizaciju do kraja godine. Razlog je dotrajalost i oštećenje postojećih ukrasa.

Novom količinom ukrasa biće zamjenjeni stari koji više ne rade, ali od ove godine biće proširen i broj ulica, uglavnom glavnih saobraćajnica, koje će zasijati u novogodišnjem ozračju.

Snijeg i postavljena dekorativna rasvjeta upotpunjavaju ovo pretpraznično vrijeme čineći da i naš grad zablista u svom raskošnijem sjaju.