26.11.2018. Započelo zimsko uređenje grada

U susret predstojećim prazničnim danima, zaposlenici RJ Elektrodistribucija JP „Komunalno Brčko“ započeli su aktivnost zimskog uređenja našeg grada.

Transformisanje vizuelnog identiteta osigurat će se postavljanjem dekorativnog nakita, rasvjete i božićne jelke.

Do sredine sljedeće sedmice, do kada su predviđeni radovi na zimskom uređenju grada, raskošnija slika grada uljepšavat će centralno gradsko jezgro - pješačku zonu, trg Mladih, park kod gradske Vijećnice, bulevar Mira i druge gradske ulice.

Na ovaj će način naš grad, naročito na radost najmlađih sugrađana, dobiti svoje praznično ruho, koje će, nadamo se, privući veći broj posjetilaca te učiniti turističku ponudu grada atraktivnijom.

novogodisnjarasvjeta2018_1 novogodisnjarasvjeta2018_2 novogodisnjarasvjeta2018_3