1.12.2017. Novogodišnje ukrašavanje

zimsko_ukraavanje2017Praznici se bliže, te tako i ove godine, kao i prethodnih, radna jedinica Elektrodistribucija postavlja zimsku rasvjetu. Pojedini ukrasi dio su stalnog gradskog dekora, dok je neke ukrasne sijalice potrebno ponovo postaviti.

Osim dekorativne rasvjete i sijalica, na Trgu Mladih postavljena je i božićna jelka, čije ukrašavanje će dodatno uveličati praznični sjaj grada.

Ukrašavanje bi trebalo da bude završeno do sredine sljedeće sedmice. Nadamo se da će božićna jelka i ove godine biti omiljeno mjesto za susrete i fotografisanje u Brčkom.

iso 9001 iqnet gis_jpkomunalno racun_jpkomunalno brcko_smart_city_banner